Co za historia!

 

Co za historia! Jednak życie pisze najpiękniejsze scenariusze. 

Słychać powszechne wołanie o etos. I o to, co ludzi łączy, a nie dzieli. Spróbujmy do czegoś dojść. 

Komorowski skazany za manifestację przed Grobem Nieznanego Żołnierza. W roz-prawie odwoławczej uczestniczył sędzia Kryże.

Potem w związku NSZZ "Solidarność", związany z UD, UW, a w 1997 wraz Janem Rokitą utworzył Koło Konserwatywno-Ludowe. I wtedy już w AWS pod wodzą Mariana Krzaklewskiego, przewodniczącego NSZZ. Unia Wolności była koalicjantem AWS. 

W 2001 związał się z PO.

 

A teraz Duda. Na początku 2000 był działaczem UW, a więc koalicjantem AWS i Komorowskiego. Potem związał się z PiS, gdzie funkcjonował wspólnie z żoną Jana Rokity. Wraz z sędzią Kryże był w ministerstwie Ziobry w rządzie. 

Potem Duda pracował w Pałacu przy prezydencie, aż w końcu odszedł, gdy przyszedł Komorowski. Teraz popiera go NSZZ "Solidarność", która jest przeciw Komo-rowskiemu.

Obaj panowie pracowali już w Pałacu.

I pomocnicy znani z pewnego programu TV. Komorowskiemu pomaga Kamiński, który był w PiS w momencie, gdy Komorowski najbardziej z nim walczył. A wcześniej Kamiński był w ZChN i rzecznikiem komitetu kandydatki na prezydenta HGW, która potem była w PO, które ostatecznie walczyło z PiS, w którym był Kamiński. Potem Kamiński startował już z list PO.

Natomiast Dudzie pomaga Kurski, który walczył z UW. Kurski należał do NSZZ "Solidarność" i był w AWS, był więc koalicjantem Komorowskiego. Odszedł do PiS, a potem do LPR, ale wrócił do PiS, skąd został wykluczony, ale potem znów przywrócony.

Obaj panowie odeszli z PiS, przez moment zwalczali PiS, a teraz się wzajemnie zwalczają.

Generalnie wszyscy panowie byli związani z AWS. Teraz przeciwnicy tamtej formacji są za nimi. Co za cudna historia. Co za serialowe punkty zwrotne.

Polska mistrzem Polski.

 

Facebook Slider
Facebook Slider

Facebook Slider