Członkowie zespołu LBM UW współgospodarzami minitracku „Biometrics in Product and Service Design” na konferencji HICSS-57

Z radością informujemy, że członkowie zespołu LBM UW będą współgospodarzami minitracku „Biometrics in Product and Service Design” podczas 57th Hawaii International Conference on System Sciences (HICSS-57) w styczniu 2024 r.!

Minitrack będzie poświęcony najnowszym badaniom, wykorzystującym dane pozyskane w pomiarach biometrycznych i behawioralnych, w projektowaniu produktów i usług. Jest zaplanowany jako część tracku „Decision Analytics and Service Science” na konferencji HICSS-57.

Funkcje co-chairs minitracku będą pełnić: prof. Caja Thimm (Uniwersytet w Bonn), dr hab. Piotr Siuda (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy), dr hab. prof. UW Tomasz Gackowski (Uniwersytet Warszawski) oraz dr Karolina Brylska (Uniwersytet Warszawski).  

Można się już rejestrować na to wydarzenie: https://hicss.hawaii.edu/ 

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki:
Pobierz plik (HICSS-minitrack.pdf)HICSS-minitrack.pdf[ ]470 kB

Zespół LBM na konferencji #WaMaMarketing w Olsztynie

wamamarketingZespół Laboratorium Badań Medioznawczych w składzie: prof. UW dr hab. Tomasz Gackowski, mgr Marcin Łączyński i inż. Adam Balcerzak wziął udział w konferencji #WaMaMarketing w Olsztynie w dniu 14 marca 2023 r.

Nasza ekipa pod kierownictwem prof. UW dr. hab. Tomasza Gackowskiego zaprezentowała rozwiązania techniczne z zakresu biometrii i Virtual Reality wraz z ich zastosowaniami badawczymi i marketingowymi.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do udziału w VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Nauka o informacji (informacja naukowa) w okresie zmian. Nauka wobec współczesności: Wojny informacyjne".

W imieniu "Magazynu Medioznawcy", który jest patronem medialnym wydarzenia, zapraszamy do udziału w VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Nauka o informacji (informacja naukowa) w okresie zmian. Nauka wobec współczesności: Wojny informacyjne". Konferencja, która odbędzie się w dn. 18-19 maja 2023 r., jest organizowana przez Katedrę Informatologii Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Wszystkie szczegóły na temat konferencji oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo w załączonych plikach, na stronie internetowej: https://infowars.wdib.uw.edu.pl/ oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2076849605850718?active_tab=about.

Czytaj więcej...

Wojna w Ukrainie w opinii Polaków – raport z badania CATI

cati 2022 cover TelefonWojna sprawiła, że Polacy niepokoją się o swoją przyszłość – wynika z sondażu przeprowadzonego przez Laboratorium Badań Medioznawczych Uniwersytetu Warszawskiego.

Przeprowadzony przez zespół Laboratorium Badań Medioznawczych sondaż jest ciekawą ilustracją opinii Polek i Polaków na temat tego, jak wojna rosyjsko-ukraińska wygląda widziana przez okna ich domów i ekrany ich smartfonów – mówi dr Karolina Brylska (Uniwersytet Warszawski, zastępca kierownika Laboratorium Badań Medioznawczych UW)

Po dwóch latach walki z pandemią, w okresie wielkiej niepewności, wydaje się, iż wojna w Ukrainie zaczyna przelewać czarę goryczy i może to powodować wiele przełomów oraz przewartościowań, zarówno w życiu społecznym, gospodarczym, jak i politycznym, w najbliższych miesiącach – wskazuje prof. UW. dr hab. Tomasz Gackowski (Uniwersytet Warszawski, kierownik Laboratorium Badań Medioznawczych UW).

Czytaj więcej...

Wstecz

Login

Wstecz Menu

Cart

JTouch Mobile Extension for Joomla! 2.5 (c) 2011 - 2014 Griddy Designs, LLC